Englisch
Filter products
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Hardy Barth cPH2 Pro 1T11 with 8m charging cable
- Type of manufacturer: 3M531041P
- Art. Nr.: 12053
| Power: | 11 kilowatt |
|---|---|
| Number of charging points: | 1 |
| Access control: | RFID |
| AC phases: | 3 |
| Surplus charging: | Yes |
| Charging port: | Cable |
| Energy meter: | MID compliant meter |
| KfW (441) förderfähig: | Yes |
| BMVI förderfähig: | No |
| Electric charging system: | Wallbox |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d5e071f250145a8e8d85624aba793f8d",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth cPH2 Pro 1T11 with 8m charging cable",
"item_id": "12053",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "eMobility",
"item_category2": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d5e071f250145a8e8d85624aba793f8d"
}
}
Hardy Barth charging column for cPH
- Type of manufacturer: 3M40440
- Art. Nr.: 4333
| Electric charging system: | Accessories |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0979b46b27315f45b1c1bfac17ccfb0a",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth charging column for cPH",
"item_id": "4333",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "eMobility",
"item_category2": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0979b46b27315f45b1c1bfac17ccfb0a"
}
}
Hardy Barth RFID card Mifare
- Type of manufacturer: 3M40455
- Art. Nr.: 5804
| Electric charging system: | Accessories |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "67f8796fe23e595b8f5ba1cb60788de8",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth RFID card Mifare",
"item_id": "5804",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "eMobility",
"item_category2": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "67f8796fe23e595b8f5ba1cb60788de8"
}
}
Hardy Barth Smart Meter eCB1 measuring point
- Type of manufacturer: 3M40405
- Art. Nr.: 4176
| Electric charging system: | Accessories |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dfd8f1f92fdf564bb8690123476c7295",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth Smart Meter eCB1 measuring point",
"item_id": "4176",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "eMobility",
"item_category2": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dfd8f1f92fdf564bb8690123476c7295"
}
}
Hardy Barth shaft for cPµ1
- Type of manufacturer: 3M40441
- Art. Nr.: 4334
| Electric charging system: | Accessories |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e77d1482bb425a81b5191ba4e86f8981",
"item_brand": "",
"item_name": "Hardy Barth shaft for cPµ1",
"item_id": "4334",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "eMobility",
"item_category2": "Hardy Barth",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e77d1482bb425a81b5191ba4e86f8981"
}
}
Hisense Hi-Water R290 domestic hot water heat pump with 250 litre heat exchanger
- Type of manufacturer: AH-250U4GBC00
- Art. Nr.: 13804
| Heating system: | Water heat pump |
|---|---|
| Dimensions: | 600 x 600 x 1981 in mm (HxWxD) |
| Warranty: | 2 years |
| Capacity: | 250 liter |
| Power requirements: | max. 3,5 kW |
Available from 02.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "78d6d5ddd6f55fcead3f6cd38443ad15",
"item_brand": "",
"item_name": "Hisense Hi-Water R290 domestic hot water heat pump with 250 litre heat exchanger",
"item_id": "13804",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Heating systems",
"item_category3": "Hisense Gorenje",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "78d6d5ddd6f55fcead3f6cd38443ad15"
}
}
Hisense domestic hot water heat pump Hi-Water R290 200 l
- Type of manufacturer: AH-200U4GAB00
- Art. Nr.: 13801
| Heating system: | Water heat pump |
|---|---|
| Dimensions: | 600 x 600 x 1721 in mm (HxWxD) |
| Warranty: | 2 years |
| Capacity: | 200 liter |
| Power requirements: | max. 3,5 kW |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c4e3da4ec9c15b3d877cbcd13bd71cb1",
"item_brand": "",
"item_name": "Hisense domestic hot water heat pump Hi-Water R290 200 l",
"item_id": "13801",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Heating systems",
"item_category3": "Hisense Gorenje",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c4e3da4ec9c15b3d877cbcd13bd71cb1"
}
}
JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV
- Type of manufacturer: JKM475N-48QL6-DV
- Art. Nr.: 14458
| Power: | 475 Watt |
|---|---|
| Efficiency: | 23.77 % |
| Construction type: | Double-Glass |
| Warranty: | 15/30 years |
| Dimensions: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | White |
| Frame color: | Silver |
| Technology: | TOPCon |
| Connector: | MC4 |
| Snow load: | 6000 pa |
| Wind load: | 4000 pa |
| Hail resistance: | HW3 |
| Solar panel type: | Glass-glass solar panels, TOPCon modules |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV",
"item_id": "14458",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solar panels",
"item_category2": "Jinko",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1"
}
}
JinkoSolar double glazing JKM465N-48HL4M-DV
- Type of manufacturer: JKM465N-48HL4M-DV
- Art. Nr.: 13855
| Power: | 465 Watt |
|---|---|
| Efficiency: | 23.27 % |
| Construction type: | Double-Glass |
| Warranty: | 15/30 years |
| Dimensions: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | White |
| Frame color: | Black |
| Technology: | TOPCon |
| Connector: | MC4 |
| Snow load: | 6000 Pa |
| Wind load: | 4000 Pa |
| Hail resistance: | HW3 |
| Solar panel type: | Glass-glass solar panels, High performance solar panels |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "35f63a8e99ad55af843450b6607c132f",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar double glazing JKM465N-48HL4M-DV",
"item_id": "13855",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solar panels",
"item_category2": "Jinko",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "35f63a8e99ad55af843450b6607c132f"
}
}
K2 SingleHook FlatTile
- Type of manufacturer: 2004416
- Art. Nr.: 10360
| Type of roof: | Beaver-tail |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8757996c20255d8b9d12d8223d20b39c",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 SingleHook FlatTile",
"item_id": "10360",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "K2 Systems",
"item_category2": "Mounting systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8757996c20255d8b9d12d8223d20b39c"
}
}
K2 SingleHook FlatTile metal cover - anthracite
- Type of manufacturer: 2004440
- Art. Nr.: 11211
| Type of roof: | Beaver-tail |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 SingleHook FlatTile metal cover - anthracite",
"item_id": "11211",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "K2 Systems",
"item_category2": "Mounting systems",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b03712b50465dd68acd2cb59b49cafd"
}
}
K2 Self-locking flange nut with locking teeth M8
- Type of manufacturer: 2002744
- Art. Nr.: 10361
| Type of roof: | Beaver-tail |
|---|
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ce16a92bdfa05c1b90ceb054bc8d1f97",
"item_brand": "",
"item_name": "K2 Self-locking flange nut with locking teeth M8",
"item_id": "10361",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "fd04973c646a5abc8a2fc71576542e3f",
"item_list_name": "",
"item_category": "K2 Systems",
"item_category2": "Mounting systems",
"extra": {
"minPurchase": "100",
"shopware_id": "ce16a92bdfa05c1b90ceb054bc8d1f97"
}
}








