Dyness & GoodWe
Filter products
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower 2.0 T10 mit 10,1 kWh |
| Net capacity: | 10.1 kWh |
| Battery type: | High volt lithium-iron-phosphate |
| Package type: | 3-phase, High voltage battery, Solar battery packages |
On request
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "dfee0e14d7e45f348621e31176454706",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower 2.0 T10 with 10.1 kWh with GoodWe ET Plus 16A – GW8KN-ET",
"item_id": "12434",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "c6fc455ee47b501686f09f3c0b430551",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Solar battery packages",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "dfee0e14d7e45f348621e31176454706"
}
}
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Net capacity: | 10.9 kWh |
| Battery type: | High volt lithium-iron-phosphate |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP11 with GoodWe & GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "15434",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "c6fc455ee47b501686f09f3c0b430551",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Solar battery packages",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5"
}
}
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Net capacity: | 10.9 kWh |
| Battery type: | High volt lithium-iron-phosphate |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "800dfa48d2f3577e8d1bb41b84883c6f",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP11 with GoodWe & GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "15415",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "c6fc455ee47b501686f09f3c0b430551",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Solar battery packages",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "800dfa48d2f3577e8d1bb41b84883c6f"
}
}
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Net capacity: | 10.9 kWh |
| Battery type: | High volt lithium-iron-phosphate |
Available from stock
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ff18928dad945b1bbde725a0b6143eec",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP11 with GoodWe & GoodWe ET Plus 16A - GW8KN-ET",
"item_id": "15433",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "c6fc455ee47b501686f09f3c0b430551",
"item_list_name": "",
"item_category": "Special offers",
"item_category2": "Solar battery packages",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ff18928dad945b1bbde725a0b6143eec"
}
}








